5 דברים שכדאי לשים אליהם לב כשבוחרים צלם לחתונה

0
4298

היום הגדול שלכם מתקרב. כבר שכחתם את ההתרגשות שאחזה בכם כשאתה כרעת ברך וכשאת אמרת “כן”, וכעת אתם עסוקים עד מעל הראש בהכנות לחתונה של חייכם. בין מדידת השמלה לעריכת הרשימה המפורטת של כל האורחים היקרים שאתם רוצים לראות בחתונה, ישנו אדם אחד שעל שירותיו אתם לא מוכנים לוותר, הלוא הוא צלם החתונות. בחירת צלם לחתונה היא אינה עניין של מה וכך כיוון שהוא המתעד העיקרי שלכם באירוע, ובזכותו ייזכר האירוע שלכם לתמיד. כך שכדאי להשקיע בבחירת צלם אמין ואיכותי.

5 טיפים לבחירת הצלם לחתונה שיעשה לכם את האירוע

בחירת הצלם הנכון אינה קשה כפי שהיא נראית בהתחלה. אלה כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור את האדם הנכון:

  1. התרשמות מתיק העבודות – בעולם הטכנולוגי שלנו ניתן ללמוד על הצלם בלחיצת כפתור. חיפוש קצר בגוגל יציג לכם תוצאות שונות של אתרי צלמים מגוונים. קחו את הזמן, בקרו באתרים השונים ובחנו את תיק העבודות של הצלם. האם התמונות מוצאות חן בעיניכם? האם, לדעתכם, ידע הצלם לתעד את הרגעים הנכונים? ומה לגבי הקליפים לחתונה?
  2. מהי איכות הצילום – כשבוחרים צלם מקצועי, איכות התמונות והצילומים חשובה, כמובן. בין אם אתם בוחנים את תיק העבודות באתר האינטרנט ובין אם אתם בוחנים את התמונות בפועל, שימו לב לאיכות התמונות – האם מדובר בתמונות בהירות באיכות גבוהה? האם הן מצליחות “להסתיר” “פגמים” כמו סנטר כפול?
  3. גימיקים הם שם המשחק – היום אין כמעט חתונה ללא גימיק מיוחד שמשאיר את האורחים פעורי פה. אם גם אתם זוג מקורי, בררו האם הצלם מציע ערך מוסף בדמות גימיקים מרנינים כמו צילומי רחפן או מגנטים מעוצבים.
  4. חבילות צילום לחתונה – צלמים מקצועיים רבים מציעים חבילות צילום אטרקטיביות המגיעות עם שלל מתנות והפתעות בתחום הצילום. למשל, חבילת צילום סטנדרטית יכולה לכלול דיסק הכולל צילומי סטילס ו-4 סרטוני וידאו. חבילה מתקדמת יותר יכולה לכלול מגוון קליפים מקצועיים והדפסת תמונות על קנבס.
  5. כשיש כימיה בינכם לבין הצלם – מעבר למקצועיותו של הצלם וליכולת שלו להפיק תמונות מרהיבות, צריכה להיות כימיה בינכם לבין הצלם. מסיבה זו מומלץ לבחור בצלם אנרגטי ומלא בשמחת חיים הזורם גם עם הדרישות המופרעות ביותר שלכם.

לסיכום, בחירת הצלם נתונה לבחירתכם ולשיקולכם בסופו של דבר. אך זכרו כי מדובר בהחלטה של שניים. ולכן, בבחירת צלם – כשיש ספק אין ספק. אם רק אחד מבני הזוג אוהב את הצלם הפוטנציאלי, מומלץ לעבור הלאה כדי למצוא את הצלם המתאים לשניכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here