5 טיפים להצליח בכל חדר בריחה

0
1022

נראה לוודאי כי משחקים כמו חדר בריחה הם משחרקים לילדים והם קלים, אבל ברגע שכל המשפחה נמצאת בפנים, גם המבוגרים מבינים שכל חדר מציב בפניהם אתגר חדש, זוהי התכלית של כל חדר בריחה, אתגר. רוצים להצליח בחדר בריחה בפעם הבאה שתגיעו לשם? עקבו אחר 5 טיפים פשוטים, חלקם אולי יהיו לכם מוכרים, אבל בוודאות המחשבה שלכם תשתנה לאחר המאמר הזה.

חדות – כמו בלש

שימו לב, כל חדר שאתם נכנסים אליו לראשונה, בין אם הוא חדר בריחה או לא, אתם  חייבים לסרוק אותו, כך המוח שלנו מעבד אינפורמציה חשובה, במיוחד כאשר הוא נכנס למצב רגשי שהוא נמצא בסכנה, האדרנלין עוזר לנו להיות מפוקסים יותר, אך עצם זה שאנו מודעים למצב שלנו כרגע, האדרנלין לא דומה. סקרו את החדר, נסו לזכור כל פריט שיש בחדר, ותשימו לב לדברים חריגים

המציאו סיפור דרך

כל מי שעשה טירונות חי”ר זוכר עד היום את סיפורי הדרך שלו שהמציא בשביל שיוכל להתמצא בשטח. תמציאו לעצמכם סיפור, סקרו את החדר ותמציאו סיפור לכל דבר ודבר שאתם רואים, גם אם עברתם לחדר הבא, תזכרו שהרמזים לחדר הבא נמצאים בחדר שלפניו.

הסתבכתם? זה מתחת לאף שלכם

לא צריך לחפש יותר מדי מסביב בשביל למצוא משהו טוב, לפעמים אנחנו לא מעריכים מספיק את מה שיש לנו מתחת לאף. נשמע לכם מצלצל? לפעמים המפתח שלכם נמצא קרוב מאוד, אך אתם לא מודעים לכך מהסיבה שאתם מרוכזים יותר מדי בדברים שוליים שמסיחים את דעתכם.

תזכרו – עבודת צוות

אתם לא לבד, תחלקו תפקידים, והכי חשוב שאם יש אדם שמחלק לכם תפקיד כלשהו, אל תנסו להיות במקומו, זה רק מפריעה למשחק. שתפו פעולה, תעבדו בצורה יעילה ותעדכנו אחד את השני במה שאתם מוצאים, אולי תצליחו לראות משהו שחבר שלכם לא הצליח לראות.

בלי לחץ – זה מסיח דעת

תזכרו שכל הסיטואציה הזאת היא רק משחק. אל תכנסו לפחד וללחץ, במצבים כאלה המוח שלנו עסוק בלחשוב על הסיטואציה מאשר לפתור אותה. תנשמו, תזכרו שזה רק משחק, אל תסתכלו על השעון, פשוט תעשו את זה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here