חדרי בריחה – המדריך לבורח המתחיל

0
1489
Open room inside home door with spotlight shadow on floor vector illustration

טרנד הבריחה שכבש את העולם אמנם הגיע אלינו רק לפני מספר שנים, אך כבש בסערה ובזריזות את כל אזורי הארץ. כיום, ישנם מאות חדרי בריחה פעילים ועוד עשרות חדרים בבנייה ובהרצה. אם כך, מה הפלא שתעשיית הבריחה פורחת, מתפתחת וכובשת עוד ועוד אנשים, שכל רצונם הוא להינעל בחדר ולברוח? (מבחירה!)

מתי נכון לברוח? הרשימה המלאה

טרם ניסיתם זאת? חשוב לנו להזהיר – מדובר בהתמכרות מוכחת! הנה כל המאורעות שתפאורת חדר הבריחה תהיה ליותר ממושלמת עבורן –

  • דייט ראשון

מה רומנטי יותר מלברוח יחדיו בדייט הראשון מרוצח סדרתי? וברצינות, דייטים ראשונים בדרך כלל מלווים באווירה לחוצה, מביכה ומותחת. כל פעילות יוצאת דופן ומלהיבה תסייע לשבירת הקרח. ומי יודע, אולי חדוות הבריחה היא זו שתצית את הניצוצות האפשריים ביניכם. וגם אם לא תתאימו מבחינה רומנטית, אולי מצאתם פרטנר פוטנציאלי לחדרי בריחה, שבינינו, זה לא פחות חשוב.

  • אריזת בריחה משפחתית

זמן איכות משפחתי הוא חשוב מאוד, בייחוד לנוכח אילוצי היום-יום המונעים מאיתנו להקדיש את מלוא הזמן ליקירנו ואהובנו. בריחה משפחתית עשויה להיות התחביב החדש שלכם, שיוסיף ערכים ראויים ודיונים נלהבים לשולחן המשפחתי – חדות, ריכוז, שיתוף פעולה, חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה ועוד.

  • מסיבת רווקים/ות

מה סמלי יותר מחגיגה בחדר בריחה, רגע לפני שלא תצליחו לברוח יותר זה מזו? חגיגה כזו תתאים לכל מי שמעוניין בחגיגה פעילה, אטרקטיבית, מהנה ובלתי נשכחת. הודות לעובדה שקיימות תמות רבות מספור, כל קבוצת חברים תמצא לעצמה את החדר הנכון ביותר להעדפותיהם. וכן, גם החובבים בחגיגה חושנית, קינקית ובאווירה עליזה, יוכלו למצוא חדרי בריחה המותאמים יותר למבוגרים.

  • מתגבשים עם העובדים

יום גיבוש בעבודה נועד כדי לאפשר לעובדים שלכם לנוח מעט מהשגרה השוחקת, להטעין מצברים להמשך העבודה וכן לאחד כוחות ולהתגבש כצוות, שכן כוחו של השלם גובר על כל חלקיו בנפרד. אם כך, מה מגבש עובדים יותר מהצורך לשתף פעולה יחדיו בכדי לפתור חידות, למצוא רמזים נסתרים כדי לברוח מהחדר?

  • הצעת נישואין

הצעת נישואין בחדרי בריחה אמנם מתאימה יותר לבורחים מנוסים יותר מחובבנים שכבר הפכו את הבריחה לדרך חיים, אך לא נוכל לחתום מאמר כזה מבלי לסקור גם את הטרנד הלוהט הזה. יותר ויותר זוגות בוחרים בחדר חוויתי שבסופו, לאחר חוויה ייחודית שנשאבו לתוכה, הם יוצרים סוף חלומי מהאגדות. נתראה בחתונה!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here