כיצד להשיג את ההון האישי הדרוש לך לפתיחת העסק

כיצד להשיג את ההון האישי הדרוש לך לפתיחת העסק

החלק הכי חשוב בקיום של עסק הוא תזרים המזומנים שלו. כל עסק מתחיל מתזרים מזומנים כלשהו, בין אם נמוך ובין אם גבוה יותר. ישנם עסקים שנפתחים ללא הון אישי כלל (או מעט הון אישי) ובשל התנהלות לא נכונה נאלצים תוך זמן קצר לסגור את העסק ונשארים עם חובות שקשה להם לסגור את הפער לאחר מכן. על מנת להימנע מכך יש צורך בהון אישי מספק הדרוש לפתיחת העסק וכן תכנית פיננסית נבונה לעבודה בשנותיו הראשונות של העסק, לבטח בחודשים הראשונים של פעילותו.

חיסכון אישי:

הדרך הטובה ביותר לגייס כסף לצורך פתיחת עסק היא ללא ספק לחסוך את ההון האישי הדרוש לכם בעצמכם. ללא צורך לבקש מאדם או גוף אחר. לא פשוט לחסוך במציאות שאנו חיים בה, אולם אם אתם יכולים לעשות זאת, עשו זאת. פשוט הציבו לעצמכם מטרה לפתוח את העסק הפרטי שלכם עד תאריך מסוים, בדקו כמה כסף דרוש לכם לצורך הקמה ותפעול ראשוני של העסק וכך תדעו כמה כסף תצטרכו לשים בצד כל חודש.

עזרה מהמשפחה:

אם לא תצליחו לשכנע את בני המשפחה שלכם לסייע לכם כלכלית בבניית העסק שלכם מכיוון שהם יחשבו שאתם סתם מבזבזים את הזמן שלכם ולא מאמינים ברעיון שלכם או בתחום שבו אתם רוצים לעסוק אז תאלצו לבקש מהם ללוות לכם כסף כי הם סומכים עליכם ואוהבים אתכם. זוהי איננה הדרך הכי מומלץ כיוון שמערבים חיים פרטיים עם העסקיים, אולם אם זו הדרך היחידה שלכם להשיג את הכסף כדי להגשים את החלום שלכם – לכו בעקבות החלום.

שותפים:

אם אתם אנשים שיכולים לעבוד עם שותפים ואין לכם בעיה להכניס שותף לעסק שלכם זה רק יעזור לכם אם שני אנשים יתחלקו בהוצאות העסק (כמו גם בהכנסות) וכן ישקיעו ביחד את ההון הראשוני הדרוש בהקמת העסק.

הלוואה בערבות המדינה:

אם הבנק לא מאשר לכם הלוואה רגילה לצורך פתיחת עסק, תוכלו תמיד לנסות לפנות לגופים המשתפים פעולה עם הממשלה שמנסה לעודד הקמה של בתי עסק חדשים בישראל. הממשלה עובדת עם גופים שונים המספקים הלוואה כאשר הממשלה תהיה ערבה לאותה הלוואה. זוהי ההלוואה בריבית הנמוכה ביותר שתשיגו ככל הנראה ותוכלו גם לבקש גרייס של עד חצי שנה בהחזר הקרן של ההלוואה.

 

מאמרים נוספים
בירה מלכה וחברת הכרם מציגות: מהדורת יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל מוקדשת השנה לנשים הגיבורות של מאורעות השבת של ה-7 באוקטובר ומלחמת חרבות ברזל על תוויות הבירה יתנוססו איוריו של אור יוגב
כבכל שנה, בירה מלכה מוציאה מהדורה מיוחדת ליום העצמאות בשיתוף...
מגשר לענייני משפחה
מגשר לענייני משפחה
כאשר מדברים על הנושא של גישור מתכוונים למצב שבו יש...
תשתיות תקשורת לעסקים
תשתיות תקשורת לעסקים
על מנת להעביר נתונים בערוצים טכנולוגיים חדישים, אנו מסתמכים על...
מנכ"ל משרד ההגנה הגרמני, בנדיקט צימר הגיע לביקור עבודה בישראל כאורחו של מנכ"ל משרד הביטחון, אלוף (מיל') אייל זמיר
המנכ"לים דנו בתמונת המצב האסטרטגית האזורית ובשיתוף הפעולה הביטחוני בין...
שיפור תנאי שכר, מודל העסקה חדשני ועידוד קליטת עובדים חדשים: משרד הביטחון, צה״ל, משרד האוצר וההסתדרות חתמו על הסכם העסקה חדש לאזרחים עובדי צה״ל
על ההסכם חתמו היום (ג') במשותף שר הביטחון, יואב גלנט,...
כנס החירום של ענף השיפוצים: מנכ"ל רשות האוכלוסין, אייל סיסו: "אפעל לקדם פיילוט להכנסת עובדים פלסטינים לאחר בידוק קפדני"
אתמול (א'), התאחדות קבלני השיפוצים ערכה "כנס חירום להצלת ענף...
שגריר גרמניה בישראל מבקר את צייס ואת פארק הייטק צפון במסגרת "יום הייטק"
השגריר נפגש עם בכירי הנהלת חברת ZEISS הגרמנית, היושבת בפארק...
איך לא לפספס תסמינים מדאיגים המעידים על פוסט טראומה?
כולנו חווים סטרס ולחץ במהלך חיי היום יום שלנו, אבל...
יועץ פיננסי אישי
אומרים שהכסף הוא אמצעי ולא מטרה. הדבר בהחלט נכון. כאשר...
המלחמה על ההסברה: מדרום אמריקה באהבה
משלחת מנהיגים מאמריקה הלטינית הגיעו לביקור סולידריות ביישובי העוטף הביקור -...
דילוג לתוכן