Epson הכריזה על הקמת חברת מכירות חדשה -Epson Middle East – EME – שתאיץ את הצמיחה בשווקי מפתח – כולל ישראל

Epson הכריזה על הקמת חברת מכירות חדשה -Epson Middle East – EME – שתאיץ את הצמיחה בשווקי מפתח – כולל ישראל
צילום: אפסון

היחידה החדשה, שתכלול גם את הצוות הישראלי, תמנה למעלה מ-250 עובדים, כש-Epson צופה עלייה של 45% בגיוס עובדים חדשים. למנהל היחידה החדשה מונה ניל קולקהון, סגן נשיא Epson אירופה: ״ההשקעה הזו תעניק לנו את הזריזות והיכולת לתת מענה לצרכים המשתנים של הלקוחות בשווקים הדינמיים״

תאגיד Seiko Epson היפני הכריז על הקמתה של חברת מכירות חדשה Epson Middle East – EME, מהלך המשקףת, לדברי החברה, את הפוטנציאל האדיר להאצת ההתרחבות בשווקי המפתח שלEpson (שכולל גם את השוק הישראלי). הפעילות החדשה תנוהל ממשרד אזורי בדובאי על ידי ניל קולקהון, סגן נשיא Epson אירופה.

חברת המכירות החדשה כבר הציגה יעד שאפתני: להאיץ את צמיחת ההכנסות ואת טביעת הרגל שלה בשוק בחמש השנים הקרובות והודיעה כי היא מתכננת להשיג את המטרה על ידי הרחבת נוכחותה בתחומי הליבה של פתרונות ההדפסה, הסריקה וההקרנה.

Epson דיווחה על עלייה במכירות של יותר מ-40% במזרח התיכון במהלך שנת 2022. החברה צופה ביקוש גובר והולך לפתרונות הטכנולוגיים של Epson במגזרים עסקיים שונים בתחומי ההדפסה והסריקה כשעם ההתרחבות המתמשכת של אירועי ספורט ובידור מקצועיים ברמה עולמית, גבר גם הביקוש לטכנולוגיות הקרנה וחוויות קמעונאיות סוחפות.

לדברי קולקהון, הקמת Epson EME ממחישה את המחויבות של החברה ללקוחות ולשותפים באזור. ״אנו מתכוונים להמשיך להשקיע ולהגדיל את הנוכחות שלנו בכל השווקים המרכזיים, מאפריקה ועד המזרח התיכון ועד מרכז אסיה… השקעה זו תעניק לנו את הזריזות והיכולת לתת מענה לצרכים המשתנים של הלקוחות בשווקים הדינמיים, הצומחים במהירות ".

לדבריו, ההתקדמות של החברה צפויה לצבור תאוצה בהתאם לאימוץ של טכנולוגיות בנות קיימא עם דגש מיוחד על מערכות ההדפסה העסקיות של הזרקת דיו ומכלי הדיו של Epson, אבן יסוד בעסקיה של Epson בעולם. פתרונות אלו מצטיינים בתכונות דוגמת צריכת חשמל נמוכה יותר, הפחתת פסולת CO2 ופלסטיק, בהשוואה למדפסות לייזר, ויעילות מוגברת הודות לטכנולוגיית Heat-Free.

היחידה החדשה, שתכלול כאמור, גם את הצוות הישראלי, תמנה למעלה מ-250 עובדים כש-Epson צופה עלייה של 45% בגיוס עובדים חדשים, כאשר ישות ה-EME החדשה תיכנס לפעולה בתחילת 2024. מהלכי הגיוס יתמקדו בגיוון והכלה (כאשר כבר כיום נשים מהוות עד 40% מכוח העבודה). המשרדים הגדולים ביותר של Epson יהיו באיחוד האמירויות, דרום אפריקה וטורקיה, בתוספת פעילות בממלכת ערב הסעודית, מרוקו, קניה, ניגריה, ישראל, קזחסטן ואוקראינה. על פי קולקהון, יש גם תוכניות להרחיב ולשפר את רשת המשווקים והמפיצים של Epson באזור.

מאמרים נוספים
מחלקת Gen AI ועשרות עובדים חדשים עד לסיום השנה: WSC Sports מתרחבת ומתחדשת
WSC Sports, החברה המובילה בתחום יצירת תוכן ספורט מבוסס AI...
מהו תהליך הבדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים
במצבים שונים מקבלים נהגים או מועמדים לקבלת רישיון זימון לבדיקה...
בירה מלכה וחברת הכרם מציגות: מהדורת יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל מוקדשת השנה לנשים הגיבורות של מאורעות השבת של ה-7 באוקטובר ומלחמת חרבות ברזל על תוויות הבירה יתנוססו איוריו של אור יוגב
כבכל שנה, בירה מלכה מוציאה מהדורה מיוחדת ליום העצמאות בשיתוף...
מגשר לענייני משפחה
מגשר לענייני משפחה
כאשר מדברים על הנושא של גישור מתכוונים למצב שבו יש...
תשתיות תקשורת לעסקים
תשתיות תקשורת לעסקים
על מנת להעביר נתונים בערוצים טכנולוגיים חדישים, אנו מסתמכים על...
מנכ"ל משרד ההגנה הגרמני, בנדיקט צימר הגיע לביקור עבודה בישראל כאורחו של מנכ"ל משרד הביטחון, אלוף (מיל') אייל זמיר
המנכ"לים דנו בתמונת המצב האסטרטגית האזורית ובשיתוף הפעולה הביטחוני בין...
שיפור תנאי שכר, מודל העסקה חדשני ועידוד קליטת עובדים חדשים: משרד הביטחון, צה״ל, משרד האוצר וההסתדרות חתמו על הסכם העסקה חדש לאזרחים עובדי צה״ל
על ההסכם חתמו היום (ג') במשותף שר הביטחון, יואב גלנט,...
כנס החירום של ענף השיפוצים: מנכ"ל רשות האוכלוסין, אייל סיסו: "אפעל לקדם פיילוט להכנסת עובדים פלסטינים לאחר בידוק קפדני"
אתמול (א'), התאחדות קבלני השיפוצים ערכה "כנס חירום להצלת ענף...
שגריר גרמניה בישראל מבקר את צייס ואת פארק הייטק צפון במסגרת "יום הייטק"
השגריר נפגש עם בכירי הנהלת חברת ZEISS הגרמנית, היושבת בפארק...
איך לא לפספס תסמינים מדאיגים המעידים על פוסט טראומה?
כולנו חווים סטרס ולחץ במהלך חיי היום יום שלנו, אבל...
דילוג לתוכן