הלוואות לעסקים – כסף זמין כצריך

0
775
הלוואות לעסקים – כסף זמין כצריך
קרדיט depositiphotos

יוקר המחיה בשנים האחרונות גורם ללא מעט עסקים להיות בקשיי כלכליים ואי יכולת לעמוד בתשלומים והתחייבויות שונות. באמצעות הלוואות לעסקים ניתן למנוע מצב זה ולתת לעסק את החמצן שהוא צריך על מנת להמשיך במיוחד שמדובר על עסקים קטנים אשר מהווים כמחצית מהעסקים במשק.

מדוע כסף זמין חשוב לכל בעל עסק?

תפעול עסק במיוחד עסק קטן דורש לא מעט משאבים וכסף, מאחר שלעסק מתחיל אין מספיק כסף על מנת להתייצב כלכלית הוא חייב הלוואה לעסק אחרת יקרוס כלכלית וייאלץ להיסגר. מעבר לכך ההוצאות השונות שכוללות בין היתר מיסים, שכירות, משכורות, תשלומי ספקים, הזמנת מלאי הם חלק בלתי נפרד שיש לקחת בחשבון בין אם מדובר על עסק קטן, בינוני או גדול. ועל כן כדי לאזן את מצב העסק ואת תקציבו גם בתקופות קשות יש צורך בלקיחת הלוואות לעסקים.

היכן ניתן לקחת הלוואות לעסקים?

הלוואות לעסקים ניתנים באמצעות הבנק וגופים חוץ בנקאיים אשר כוללים בין היתר את חברות האשראי, חברות פיננסיות שונות, חברות ביטוח ואף הקרן בערבות המדינה ושאר קרנות אחרות. אך על מנת לקבל הלוואה לעסק יש צורך לעמוד בקריטריונים שכל גוף דורש מהלקוח. לרוב הדרך הטובה לקחת הלוואה היא מהבנקים מאחר שמדובר על ריבית נמוכה בהרבה מגופים חוץ בנקאים וכן פריסת תשלומים גדולה למשך תקופה ארוכה. אך אם הבנקים מסרבים לתת הלוואה לעסקים עקב הלוואות שונות שלקחתם בעבר או אי עמידה בהם, כדאי שתדאו שיש אופציה נוספת כמו החברות החוץ בנקאיות.

הלוואות מחברות האשראי

חברות האשראי מעמידות סוגי הלוואות שונות לכל סוגי העסקים בריבית משתנה ובתנאי תשלום נוחים. למרות הריבית הגבוהה שגובות חברות האשראי ביחס לבנקים, תוכלו למצוא מגוון נרחב של מסלולי הלוואות אשר יציעו לכם פריסה רבה של תשלומים לתקופה של עד חמש שנים.

הלוואות מחברות פיננסיות

החברות הפיננסיות נכנסו בשנים האחרונות והפכו לחלק בלתי נפרד מתחום ההלוואות לעסקים. תוכלו למצוא אצלם סוגי הלוואות שונות בהתאם לצרכים האישיים שלכם  ובתנאי החזר גמישים ונוחים. כך שאם חברות האשראי לא אישרו לכם הלוואה תמיד תוכלו לפנות לחברות הפיננסיות שישמחו לסייע לכם.

הלוואות מקרנות שונות

קרנות פרטיות שונות וכן ממשלתיות ישמחו לעזור לכם בקבלת הלוואות לעסק. הקרן השכיחה ביותר להלוואות לעסקים קטנים ובינוניים היא הקרן בערבות המדינה. מדובר על קרן ממשלתית אשר מעניקה הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים וכן נותנת להם ייעוץ וליווי עסקי בהנחה משמעותית מאוד על מנת לעזור לעסקים אלו. ההלוואות הניתנות בקרן לערבות המדינה הם לרוב ההלוואות המשתלמות ביותר לעסקים. הם כוללים ריבית נמוכה בדומה לריבית הנהוגה בבנקים ואף פריסת התשלומים אצלם ניתנת עד לתקופה של חמש שנים בדומה לבנקים. לכן אם אתם עסקים קטנים ובינוניים הקרן בערבות המדינה היא הקרן שתעזור לכם בכל מה שקשור להלוואה, במידה והבנק לא אישר לכם הלוואה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here