התקנת מצלמות אבטחה בחיפה – דגשים שתמיד טוב לדעת

0
63
מצלמת אבטחה

פריצות לבתים בחיפה – זה מאוד לא נעים. ובוודאי שאם אתם מנהלים עסק, חשוב לכם שגם הוא יהיה שמור מכל משמר. מכיוון שהעולם איננו מושלם, גניבות מבתים וחנויות ועסקים בחיפה מתרחשים לא אחת. אז זהו הפתרון, התקנת מצלמות אבטחה בחיפה. במידה ואירע פשע, צילומי המצלמות מעלים את הסיכוי לתפיסת הגנב, אך יש משהו אפילו חשוב מזה. קיומן של מצלמות מהווה מקור להרתעה. הרבה מאוד מקרים של פשע, גניבות וכדומה, נמנעו שכן פושעים לרוב יעדיפו לפשוט על מקום לא מוגן ולא מאובטח.

היכן להתקין מצלמות אבטחה בחיפה

ההחלטה היכן להתקין את המצלמות מאוד תלויה במטרה שרוצים להשיג. בכל שכונה ובכל אזור בחיפה, ניתן להכניס למשוואה שיקולים שונים. את המצלמות ניתן להתקין כך שהן תצלמנה את האזור ההיקפי למשל את הרחוב הסמוך או כמה רחובות סמוכים, חצר, כניסה למפעל. באותה מידה ניתן להתקין אותן על מנת לצלם את מה שקורה בפנים. למשל, אפשר לכוון אותן לעבר חדר ילדים, לסלון, לעבר מרפסת. בעסקים מסוימים בחיפה מתקינים כמה וכמה מצלמות, בתוך העסק, על מנת לראות מה קורה ליד הקופות או במחלקות שבהן מוכרים מוצרי יוקרה. תמיד רצוי לבחור מיקום שבו הראות תהיה מיטבית וכיסוי השטח המצולם יהיה אופטימלי.

דגשים שתמיד טוב לדעת

לתושבי חיפה ולבעלי עסקים בעיר, כדאי להכיר כמה דגשים שטוב לדעת:

  1. מחירים – טווח המחירים של מצלמות אבטחה רחב ביותר. לא תמיד צריך לבחור את הדגם הכי יקר. תמיד צריך להגדיר את הצרכים שלכם וגם את התקציב.
  2. עמידות – למצלמות חוץ, עדיף לבחור פתרונות עמידים יותר, שלא יינזקו ממים, אבק וכדומה. דגמים חזקים ביותר עמידים אפילו בפני ניסיונות חבלה והרס משמעותיים.
  3. תאורה מסביב – אם רוצים אפשרות להפעלה בתנאי חושך, ישנם דגמים שפועלים בטכנולוגיית אינפרה אדום. אם מצלמים סביבה מוארת, זה פחות נדרש.
  4. מערכת נסתרת – לצד מצלמות גלויות, ישנה אפשרות להתקין דגמים נסתרים.

פתרונות אבטחה בחיפה זה קומטק. חברה מקצועית ואמינה, עם מיטב המערכות ושירות אדיב.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here