מה הוא האתגר הכי משמעותי בהליכי גירושין?

0
111
קרדיט: Freepik.com

יש לא מעט אתגרים שקשורים בתהליכי גירושין. עצם העובדה שאתם מפרקים את התא המשפחתי, יוצרת אתגרים רבים מאוד, גם ברמה האישית והרגשית אבל גם ברמה הכלכלית. ואכן, משרד עו”ד הילה וינטרוב רואה כמעט בכל תיק את האתגר הפיננסי הופך להיות אתגר מאוד משמעותי. אתם צריכים לדעת איך לפרק את מערכת היחסים בצורה הטובה ביותר. גם כאשר יש לכם מחלוקות מורכבות מאוד בנוגע לחלוקת הרכוש.

הממון המשותף – מעלה את עיקר הקשיים

לאורך החיים המשותפים שלכם ייתכן וצברתם לא מעט רכוש ששייך לשניכם. בין שמדובר על כסף ובין שמדובר על דירות או מניות וכו’, יש חשיבות לרכוש שצברתם גם מבחינה סנטימנטלית אבל גם מבחינת רמת החיים ואיכות החיים. ולכן, במהלך גירושין חלוקת רכוש והשאלה מאוד אמוציונאלית ומאוד חשובה שצריך לדון בה בזהירות המתבקשת ומתוך כבוד לכל המעורבים בעניין.

אפילו אם אתם לא נשואים באופן רשמי

אפילו אם יש לכם הסכם ממון ידועים בציבור ואתם לא באמת נשואים באופן רשמי זה לא אומר שאי אפשר לדון בפרטים הקטנים של ההסכם בעת הפרידה. ההסכם אולי מתאר באופן כללי את חלוקת הממון ביום שבו אתם תרצו לסיים את מערכת היחסים. אבל סיטואציות יכולות להשתנות לאורך החיים ויש דברים שצריך לדון בהם באופן פרטני, לאור הסכם הממון. כמובן שהמשמעות היא שצריך לער בתמונה עורך דין שמבין בתחום בכדי לייצר איזון שלא פוגע בזכויות של אף אחד משני הצדדים או של הילדים המשותפים.

הסתכלו על ההחלטות שלקחתם בעבר

בהנחה שיש לכם עורך דין הסכם ממון אשר ליווה אתכם לאורך כל שלבי העריכה והחתימה של ההסכם, אז זה הוא איש מקצוע האידיאלי לשוחח איתו על הטיפול בבעיה. עורך הדין מכיר את ההסכם. הוא יודע להסביר לכם מה הם הגורמים המחייבים בהסכם והוא יעזור לכם לדאוג לאינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר. אז אל תהססו להרים את הטלפון ולקחת את ההחלטה החשובה ביותר שתעזור לכם לסיים את מערכת היחסים בצורה המכבדת והמכובדת ביותר.

משרד עורכי הדין הילה ויינטרוב, מאפשר לכם לקבל יעוץ משפטי בכל שלב של מערכת היחסים שלכם ונדאג שתשמרו על הזכויות העתידיות שלכם ושל הילדים שלכם. לפרטים נוספים וליצירת קשר עם המשרד ניתן לפנות לטלפון 0779968860.

 

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here