כיצד אפשר להגדיר אדם באמצעות צבעים

0
5517
צבעים

המון אמונות קיימות לגבי זה שיש אנשים דומים בתכונות, באופי, וברצונות. אנשים אלה אכן קיימים, אך האם יש משהו ספציפי שקורה שמאפיין אותם כאנשים דומים? דבר זה לא הצליחו להבין עד הסוף, אך ישנה קבוצה של פסיכולוגים שהצליחו להגדיר קבוצות אנשים דרך צבעים. במאמר זה נחשוף בפניכם 5 צבעים שחושפים תכונות רבות משותפות, וכך נוכל להגדיר אותם.

צבעים ומה הם מסמלים:

לבן

זהו הצבע של אותם האנשים ששואלים המון שאלות. אותם אנשים שמעניין אותם לדעת עוד דברים, מעניין אותם לפעמים להיחשף לפרטים אישיים של אנשים. בנוסף, אנשים לבנים הם אנשים שאוהבים לחשוף המון מידע, אוהבים לשתף את הידע שהם מכילים, וזאת הסיבה שהם מדברים הרבה. נסו לדמיין מבחן בהיסטוריה, אז האנשים הלבנים היו מצליחים לעבור אותו בקלות.

אדום

לעומת האנשים האדומים, הם אנשים שלא אוהבים לשמוע את כל מה שמסביב. אנשים אדומים מחפשים את ה”תכלס”, את הישירות. אנשים אדומים שמקבלים משימה לביצוע הם יבצעו אותה בצורה הכי טובה שיש, הם יעשו הכל על מנת לבצע אותה, אך אם זאת תהיה משימה שהיא עיונית, הם ישתעממו מהר מאוד. לכן, אנשים אדומים הם אקטיביים מאוד, והם מתאימים לתפקידים ניהוליים, פיזיים וטכניים.

כחול

כמו הצבע של המשטרה. הצבע הכחול מתאר אירגון וסדר. אנשים כחולים שמבצעים משימות כלשהם, הם יבצעו אותם על פי הספר, הם לא יחרגו מהסדר אף פעם. לאנשים כחולים קשה מאוד להתמודד עם דברים בלתי מתוכננים. בדרך כלל הם ירגישו לכם שהם שקועים במחשבות, וזה אכן נכון, הם מתכננים את השלבים הבאים לפי הסדר ומנסים שלא לחרוג ממנו.

צהוב

הצבע הצהוב הוא צבע זוהר ושמח. אנשים צהובים הם אנשים שקל מאוד לעודד אותם ולהצחיק אותם. אנשים צהובים בנוסף יודעים כיצד לעודד אנשים אחרים ולהשריש בהם את המוטיבציה שלהם, וזאת הסיבה שאנשים צהובים ברובם בעלי אופי מנהיגותי.

ירוק

אנשים אלה הם אנשים יצירתיים עם חוש הומור מפותח. המון פעמים הם יזרקו רעיונות חדשים שעלו להם לראש, אך אם להוריד אותם מהרעיון, הם ירדו ממנו לתמיד.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here